3 pomocníci pro nejjemnější péči o vaše miminko

Zpět na
Magazín o zdraví a prevenci

3 pomocníci pro nejjemnější péči o vaše miminko

Pro každodenní ošetření proto potřebujete takové pomocníky, které budou nejen šetrné, ale také hypoalergenní a snadno použitelné.

Vlhčené ubrousky pro čistou pokožku

Denní péče o čistý zadeček vašeho miminka dnes ulehčují vlhké utěrky a ubrousky. Nejčastější chybou, kterou čerstvé maminky dělají, je každodenní koupání miminka. Dětská pokožka si totiž vytváří ochranný film, který se častým koupáním stírá a nedokáže se pak přizpůsobit prostředí, ve kterém vyrůstá. Řešením jsou neparfémované vlhké utěrky bez alkoholu, díky kterým bude vaše miminko vždy čisté a jeho pokožka zároveň stále hydratovaná. Díky přírodním olejům pomohou udržet přirozené PH pokožky a zabránit zarudnutí nebo opruzeninám. Po přebalení a ošetření ubrousky, můžete prdelku navíc namazat dětským krémem.

Čisté přebalování s přebalovací podložkou

Ne vždy máte možnost přebalovat miminko v klidu domova. Pokud přebalujete na sedadle auta, v kočárku, na návštěvě nebo na toaletě, potřebujete i tam hygienicky čistý povrch. Pohodlí i čistotu vám zajistí přebalovací podložky a přebalování „v terénu“ už vám nebude připadat jako noční můra.

TIP: Přebalovací podložka se vám bude hodit také s sebou do porodnice. Budete si tak jistá, že miminko přebalujete v teple, pohodlí a čistotě.

Kojení bez skvrn na oblečení

Kojení patří k nejkrásnějším chvilkám mezi dítětem a maminkou. Pokud ale máte strach z drobných nehod, které mohou při kojení nastat, vyzkoušejte anatomicky tvarované prsní vložky, s kterými vás nic nepřekvapí. Jejich měkký materiál je prodyšný, nedráždí a zároveň zabraňuje prosáknutí mléka. O vaše pohodlí se navíc postará lepicí pásek, který vložku udrží tam, kde má být.

Všichni pomocníci od HARTMANN-RICO jsou klinicky testováni a navíc prověřeni tisíci uživatelek, které si chválí jejich kvalitu i pohodlné používání. Vyzkoušejte je i vy se svým miminkem.

Související články

Odebírat novinky na téma Péče o matku a dítě

Souhlasím, aby společnost HARTMANN - RICO a.s. zpracovávala moje a e-mailovou adresu za účelem zaslání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete zde.