O značce Bel baby®

Bel baby pro citlivou pokožku vašeho děťátka. Produkty Bel baby jsou určeny pro šetrnou a ohleduplnou péči. S vatovými tyčinkami Bel baby se nemusíte obávat čištění uší ani u těch nejmenších, jsou dermatologicky testované. Pečujte o své dítě se stejnou jemností, s jakou pečujete o svou pleť. Vyzkoušejte silnou čtyřku produktů pro snadnější přebalování, kojení a dětskou hygienu.

 • Bel baby prsní vložky
  Prsní vložky Bel baby jsou elegantním a pohodlným řešením, které zachycují vytékající mateřské mléko. S jemným a vysoce savými vložkami s lepícím proužkem budete mít vždy pocit maximální čistoty a jistoty.
 • Bel baby přebalovací podložky
  Jsou ideálním pomocníkem nejen pro přebalování na cestách, ale také doma. Mají jemný povrch z netkaného textilu, který rychle odvádí vlhkost z dětského zadečku. Vnější fólie potištěná veselými motivy hrošíků spolehlivě chrání proti prosáknutí. Podložky jsou ve skladném balení s praktickým úchopem.
 • Bel baby vlhké utěrky
  Jsou  napuštěny emulzí, která je vhodná pro citlivou dětskou pokožku. Emulze je navíc obohacena o obsah přírodních olejů (např. lněný a slunečnicový). Bel baby vlhké utěrky jsou bez parfemace a alkoholu.
 • Bel baby dětské vatové tyčinky
  Zaručují bezpečný způsob čištění dětského ouška. Kulička na konci tyčinky zabrání vniknutí tyčinky do zvukovodu. Díky obsahu aloe vera a provitaminu B5 poskytují Bel baby dětské vatové tyčinky šetrnou a ohleduplnou péči.