O značce Bel baby®

Bel baby pro citlivou pokožku vašeho děťátka. Produkty Bel baby jsou určeny pro šetrnou a ohleduplnou péči. S vatovými tyčinkami Bel baby se nemusíte obávat čištění uší ani u těch nejmenších, jsou dermatologicky testované. Pečujte o své dítě se stejnou jemností, s jakou pečujete o svou pleť. Vyzkoušejte silnou čtyřku produktů pro snadnější přebalování, kojení a dětskou hygienu.

Bel baby prsní vložky
Prsní vložky Bel baby jsou elegantním a pohodlným řešením, které zachycují vytékající mateřské mléko. S jemnými a vysoce savými vložkami s lepícím proužkem budete mít vždy pocit maximální čistoty a jistoty.

Bel baby přebalovací podložky
Jsou ideálním pomocníkem nejen pro přebalování na cestách, ale také doma. Mají jemný povrch z netkaného textilu, který rychle odvádí vlhkost z dětského zadečku. Vnější fólie potištěná veselými motivy hrošíků spolehlivě chrání proti prosáknutí. Podložky jsou ve skladném balení s praktickým úchopem.

Bel baby vlhké utěrky
Jsou  napuštěny emulzí, která je vhodná pro citlivou dětskou pokožku. Emulze je navíc obohacena o obsah přírodních olejů (např. lněný a slunečnicový). Bel baby vlhké utěrky jsou bez parfemace a alkoholu.

Bel baby dětské vatové tyčinky
Zaručují bezpečný způsob čištění dětského ouška. Kulička na konci tyčinky zabrání vniknutí tyčinky do zvukovodu. Díky obsahu aloe vera a provitaminu B5 poskytují Bel baby dětské vatové tyčinky šetrnou a ohleduplnou péči.

 

Produkty Bel baby®

Nejnovější články z magazínu