Bio vatové tampony Bel nature ze 100% bavlny

Bel Nature Bio odličovací tampony

100% bio vatové tampony

Bel Nature odličovací tampony jsou vyrobeny ze 100% bio bavlny, při jejíž výrobě nejsou použity žádné chemikálie. Díky tomu jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Eliminují vznik alergií.

Skladem

Vaše cena
40 Kč

+
-

Hlídat dostupnost zboží

Pro přihlášení k hlídání dostupnosti zboží se zaregistrujte nebo přihlašte do svého účtu.

Výhody odličovacích tamponů Bel Nature Bio

  • vatové tampóny ze 100% bio bavlny
  • při výrobě bio bavlny nejsou použity žádné chemikálie, díky tomu jsou Bel Bio vatové tampóny jemnější, měkčí, a vhodné také pro citlivou pokožku
  • eliminují vznik alergií
  • tampóny včetně obalů jsou vyrobeny z obnovitelných surovin (bavlna, papír, kukuřičný škrob)
  • obaly jsou plně rozložitelné v přírodě

 

Produktová řada Bel Bio je vyráběna z certifikované bio bavlny. Díky tomu zaručuje měkkost, prodyšnost, trvanlivost a navíc eliminuje vznik alergických reakcí. Bel Bio jsou zcela rozložitelné (včetně obalů) a jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů.

„Oblíbila jsem si vše, co je přirozené a přírodní, a to platí i v případě péče o pleť. Proto vyhledávám výrobky, které toto mé přání respektují.“

 

„Přírodní produkt. Dobře se s těmito tampónky pracuje. Netřepí se. Neprosakuje. Jedny z nejlepších odlíčovacích tampónků. Doporučuji i přes vyšší cenu, která bohužel patří k přírodním produktům."

Ověřený zákazník, Heureka.cz

 

„Odličovací tamponky při použití drží tvar, netřepí se - bio kvalita, příjemná cena - velmi dobře se s nimi pracuje, dobře absorbují nečistoty - doporučuji"

Ověřený zákazník, Heureka.cz

 

„Výborné nedrolí se"

Ověřený zákazník, Heureka.cz