Bio vatové tampony Bel nature ze 100% bavlny

Bel Nature Bio odličovací tampony

100% bio vatové tampony

Bel Nature odličovací tampony jsou vyrobeny ze 100% bio bavlny, při jejíž výrobě nejsou použity žádné chemikálie. Díky tomu jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Eliminují vznik alergií.

Skladem

Vaše cena
40 Kč

+
-

Hlídat dostupnost zboží

Pro přihlášení k hlídání dostupnosti zboží se zaregistrujte nebo přihlašte do svého účtu.

Výhody odličovacích tamponů Bel Nature Bio

  • vatové tampóny ze 100% bio bavlny
  • při výrobě bio bavlny nejsou použity žádné chemikálie, díky tomu jsou Bel Bio vatové tampóny jemnější, měkčí, a vhodné také pro citlivou pokožku
  • eliminují vznik alergií

Výhody odličovacích tamponů Bel Nature

Certifikát GOTS

Produktová řada Bel Bio je vyráběna z certifikované bio bavlny. Díky tomu zaručuje měkkost, prodyšnost, trvanlivost a navíc eliminuje vznik alergických reakcí. Odličovací tampony získali GOTS certifikát, který dává spotřebitelům záruku, že produkt je vyroben z ekologického materiálu, prostřednictvím environmentálně a společensky odpovědné výroby až po označování a distribuci.

Kdy používat

Odličovací tampony Bel Nature jsou vhodné pro každodenní péči o pleť obličeje, očí a dekoltu, když je třeba šetrně odstranit make-up či jiné nečistoty. 

Způsob použití

  1. vatový tampon navlhčete vybraným přípravkem
  2. setřete make-up od středu obličeje ke krajům
  3. opakujte čištění dle potřeby dalším tamponem

Technické parametry

  • suchý vatový tampon z bio bavlny
  • kulatý tvar s ražbou
  • balení obsahuje 70 kusů

Další přípravky pro péče o pleť

„Oblíbila jsem si vše, co je přirozené a přírodní, a to platí i v případě péče o pleť. Proto vyhledávám výrobky, které toto mé přání respektují.“

 

„Přírodní produkt. Dobře se s těmito tampónky pracuje. Netřepí se. Neprosakuje. Jedny z nejlepších odlíčovacích tampónků. Doporučuji i přes vyšší cenu, která bohužel patří k přírodním produktům."

Ověřený zákazník, Heureka.cz

 

„Odličovací tamponky při použití drží tvar, netřepí se - bio kvalita, příjemná cena - velmi dobře se s nimi pracuje, dobře absorbují nečistoty - doporučuji"

Ověřený zákazník, Heureka.cz

 

„Výborné nedrolí se"

Ověřený zákazník, Heureka.cz