O značce Bel®

Každá žena stráví třetinu života spánkem. Je to čas, kdy pleť odpočívá a regeneruje. Pro opravdový odpočinek musí být ale dokonale čistá. Odlíčení s produkty Bel je citlivé k vaší pleti a zároveň neuvěřitelně účinné. Mimořádné vlastnosti výrobků Bel jsou zajištěny kombinací vysoce kvalitní bavlny a mikrovlákna. Tato unikátní patentovaná technologie umožňuje šetrné a přitom důkladné odlíčení. Základem vatových výrobků Bel je vysoce kvalitní bavlna. Díky ní jsou příjemně měkké a dobře sají. Dlouhé bavlněné vlákno zajišťuje jejich pevnost.

Mezi produkty této značky patří:

 • Vlhké odličovací tampony a ubrousky
  Vlhké odličovací produkty Bel jsou ideálním řešením na cesty. Vybrat si můžete odličovací ubrousku, tampony napuštěné micelární vodou, která odlíčí i voděodolný make-up, tampony s jemnými peelingovými perličkami pro šetrný peeling nebo odlakovací tampony na nehty s vůni citrusů a bez acetonu.
 • Odličovací tampony
  Bel odličovací tampony čistí pleť důkladně do hloubky díky obsahu mikrovlákna. Ideální pro každodenní odlíčení a čištění všech typů pleti.
 • Vatové tyčinky
  Jemná struktura vaty s mikrovláknem umožňuje šetrnou péči, dlouhá vlákna bavlny pak zajistí pevné namotání dostatečného množství na tyčinku. K dispozici jsou varianty s plastovými tyčinkami nebo tyčinkami z papíru, který nezatěžuje životní prostředí.
 • Obvazová vata
  Obvazová vata je k dispozici ve třech variantách balení: 50 g, 100 g, 200 g.