Thermoval baby s dárkem - karta
Sleva 15%
Doprava zdarma

Bezdotykový teploměr Thermoval baby

Bezkontaktní teploměr nejen pro kojence a batolata

Bezdotykový infračervený teploměr Thermoval baby pro kojence a batolata. Pohodlně a šetrně měří teplotu, aniž byste museli dítě budit.

Značka Thermoval číslo 1 mezi digitálními a infračervenými teploměry
IMS Health & Quintiles; nejprodávanější značka v ČR v roce 2018 

Skladem

Vaše cena
1 369 Kč
1 159 Kč

+
-

Hlídat dostupnost zboží

Pro přihlášení k hlídání dostupnosti zboží se zaregistrujte nebo přihlašte do svého účtu.

Výhody dětského teploměru Thermoval

 • Bezdotykové měření teploty na čele ve 3 sekundách.
 • Tichý provoz – bez zvukového znamení.
 • Měří teplotu lidského těla, předmětů (např. kojenecké lahve, vody ve vaničce) a okolí (např. dětského pokoje).
 • Paměť na posledních 10 naměřených hodnot.
 • Snadné ovládání jedním tlačítkem.
 • Vhodné využití pro celou rodinu

Jak funguje bezkontaktní teploměr?

Bezkontaktní teploměr Thermoval baby měří teplotu lidského těla, předmětů i okolí. Díky bezdotykové technologii je obzvláště vhodný pro měření teploty kojenců a batolat. Můžete s ním měřit na čele nebo v uchu pomocí infračerveného senzoru. Měření probíhá pouhé 3 vteřiny a přesnost teploměru je ověřena v klinické praxi. Má paměť na 10 naměřených hodnot a pouzdro na uložení.

Teploměr dokážete ovládat sami a patří k výrobkům tzv. péče a prevence. Kromě lidské teploty změří i teplotu okolí nebo předmětů jako je například kojenecká láhev.

Kdy používat bezkontaktní teploměr?

Bezdotykový dětský teploměr Thermoval baby změří tělesnou teplotu podle potřeby s přesnosti na desetinu stupně. Do paměti uloží až 10 naměřených hodnot pro porovnání.

Způsob použití

 1. Před měřením zkontrolujte, zda je teploměr přepnut do zvoleného režimu měření (ikona hlavy nebo domu) a zda je čočka senzoru čistá a bez poškození. Také čelo musí být při měření čisté, bez krému.
 2. Teplota naměřená na čele se mírně liší od teploty v podpaží nebo ústech (bývá o 0,1 stupně nižší).
 3. Na dvě sekundy se na displeji zobrazí všechny symboly.
 4. Přístroj na tři sekundy ukáže poslední naměřenou teplotu.
 5. Poté ukazatel teploty zhasne. Na displeji vidíte symbol čela. Přístroj je připraven k měření, jakmile bliká symbol „°C“.
 6. Umístěte teploměr na střed čela ve vzdálenosti 3–5 cm od povrchu kůže.
 7. Stiskněte tlačítko SCAN pro spuštění měření.
 8. Teploměrem pohybujte stejnoměrně od středu čela až přes oblast spánku (přibližně 1 cm nad obočím). Během měření svítí modré navigační světlo. Jestliže světelný kroužek na čele vytvoří ostrý obrys, je vzdálenost při měření správná. Měření teploty na čele trvá 3 sekundy. Na konci měření zhasne navigační světlo a displej se rozsvítí modře nebo červeně podle zjištěné teploty.
 9. Na displeji odečtěte naměřenou teplotu. Výsledek se zobrazuje po dobu pěti sekund a poté se na displeji zobrazí blikající symbol „°C“. Nyní je přístroj připraven k dalšímu měření.

Měření teploty na čele

Měření teploty na čele bezdotykovým teploměrem

Měření teploty předmětů

Měření teploty okolí

Měření teploty okolí

Měření teploty okolí

Technické parametry

 • Paměť naměřených hodnot.
 • Měření těla, měření povrchů, měření teploty místnosti.
 • Podsvícený LCD displej.
 • Automatické vypnutí.
 • Provoz na 1× AAA baterii (je součástí balení).

Důležité upozornění

 • Jedná se o zdravotnický prostředek.
 • Před použitím si vždy pečlivě přečtěte informace o přípravku a je-li součástí tak i návod k použití

Přehled tělesných teplot

Obecně platí, že čelo je vystaveno vnějším teplotním vlivům častěji než zvukovod, proto je doporučeno provádět měření teploty u dětí přednostně v uchu. Měření na čele je vhodné u dětí, které mají negativní zkušenost s „pícháním uší“.

Stav teploty Ucho / Čelo Podpaží / Ústa
Teplota nízká 35,7 a méně 35,8 a méně
Teplota normální 35,8 - 36,9 35,9 - 37,0
Teplota zvýšená 37,0 - 37,5 37,1 - 37,5
Horečka lehká 37,6 - 38,0 37,6 - 38,0
Horečka střední 38,1 - 38,5 38,1 - 38,5
Horečka vysoká 38,6 - 39,4 38,6 - 39,4
Horečka velmi vysoká 39,5 - 42,0 39,5 - 42,0

 

Doplňující produkty pro děti

Dětský teploměr Thermoval baby je vhodný pro děti a batolata, které nemusíte při měření teploty budit. Pro péči o nemocné dítě jsou vhodné Bel Baby vlhké utěrky, kterými můžete otřít tělo od krému. Alternativou pro celou rodinu jsou teploměry Thermoval rapid nebo dotykový teploměr Veroval 2v1.

Jedná se o zdravotnický prostředek. Před použitím čtěte pozorně návod k použití.

Ke stažení

Jednoduché a snadné ovládání, s teploměrem  jsem  velmi spokojená. Velkou  výhodou  je, že dítěti mohu změřit teplotu bez toho, abych jej budila."

 

„Rychlé a přesné měření - super jak pro malé děti, tak pro manžela s rýmičkou :-) S teploměrem jsem velice spokojená!!! Jednoduché a rychlé používání.„

Ověřený zákazník, Heureka.cz

 

„Thermoval jsem si vybral z důvodů snadné a jednoduché obsluhy a příznivé ceny. Zatím jsem s výrobkem spokojen, ale doba používání je ještě příliš krátká na hlubší hodnocení funkčnosti. Provedení a zpracování přístroje je velmi precizní a budí naprostou důvěru ve spolehlivost. Rovněž je velmi příjemná jednoduchost ovládání a srozumitelný návod.„

Pan Hudečeek, Heureka.cz

 

„Teploměr jsme prozatím jen testovali, ale líbí se mi mj. možnost měření teploty vody a prostoru. Toto určitě s miminkem využijeme také. Teploměr má jednoduché ovládání a skvělé je i pouzdro pro uschování.„

Paní Šárka, Heureka.cz

 

„Teploměr jsme si vybrali na základě kladných recenzí na internetu. Splnil naše očekávání na jedničku, tedy aspoň zatím. Před použitím doporučuji přečíst návod k použití, je tam spousta důležitých informací jak s teploměrem zacházet. Samotná obsluha je velmi jednoduchá. Zkoušeli jsme jím měřit teplotu těla opakovaně, v krátkých intervalech, a vždy vyšla stejně. Zkoušeli jsme měřit i teplotu vzduchu v místnosti, a odpovídala naprosto stejně teplotě naměřené na termostatu. Součástí balení byly i 2 baterie AAA a ochranné pouzdro. Věřím, že s teploměrem budeme i nadále spokojení.„

Ověřený zákazník, Heureka.cz

 

„Nemusíte mimčo v noci budit a svlékat, abyste zjistili zda má či nemá teplotu. Je to super.„

Paní Lucie, Heureka.cz

 

„Celkově skvělý výrobek, výborně se drží, teploty odpovídají realitě (oproti běžným digitálním teploměrům nebo dnešním olejovým). Rozdíly při opakovaném měření člověka nejsou skoro žádné nebo minimální. Dobrá je i paměť posledních 10 měření s ukazatelem, zda se jednalo o předmět (u nás většinou voda) nebo člověka.„

Zákazník LaserJet, Heureka.cz

 

„Je potřeba se s postupem měření sžít a naučit se ho. Je to něco úplně jiného, než na co jsme zvyklý u klasických teploměrů např. do podpaží. Pokud si to ale osvojíte, párkrát zkusíte "nanečisto", tak už je pak měření opravdu otázka několika vteřin, je velmi přesné a oceníte, že dítě nemusíte ze spánku vůbec budit.„

Paní Kateřina, Heureka.cz

 

„Bez zvuku! Pre mňa dôležité pre meranie teploty v noci a konečne bezdotykový teplomer, ktorý meria správne„

Paní Eva, Heureka.sk