Citlivé téma pro žaludek a střeva: bílkovina zvaná lepek

Celiakií, tedy chronickým onemocněním sliznice tenkého střeva, trpí stále větší procento populace. Uvádí se, že jen v České republice má tento problém až 50 000 lidí – bohužel jen jedna desetina svůj zdravotní stav efektivně řeší.

Proto přicházíme s novým diagnostickým testem Veroval Nesnášenlivost lepku, který spolehlivě zhodnotí váš zdravotní stav v pohodlí domova.

Poslat e-mailem

Jak se projevuje alergie na lepek?

Celiakie (tedy intolerance lepku), postihuje lidi bez ohledu na pohlaví či věk. Intolerance se projevuje častými žaludečními a střevními obtížemi, například nadýmáním či průjmem, které přicházejí bez jasné příčiny. Projevit se může ale také výrazným úbytkem na váze nebo kožním onemocněním, nejčastěji ve formě ekzému. 

Jak léčit intoleranci lepku?

V současné době není k dispozici žádná jiná forma léčby než bezlepková dieta. U většiny postižených je možná úplná regenerace původní funkce střev a symptomy se po nějaké době od zahájení vhodné diety zmírní. I proto je velmi důležité tuto intoleranci včas odhalit a radikálně upravit jídelníček.

Jak odhalit alergii na lepek?

Jednou z cest je návštěva praktického lékaře a kolečko různých vyšetření na specializovaných pracovištích. Druhou možností, jak rychle zjistit, zda jsou naše potíže způsobeny opravdu lepkem a je potřeba je začít odborně řešit, je domácí test Veroval Nesnášenlivost lepku.

5 důvodů pro domácí test Nesnášenlivost lepku

  1. Diagnostická metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie (tedy i děti)
  2. Rychlost výsledku – pouhých 10 minut
  3. Možnost pohodlného provedení doma
  4. Přesnost více než 94 %
  5. Test je volně prodejný v lékárnách, prodejnách zdravotnických potřeb, nebo v e-shopu LékárnaHARTMANN.

Každý domácí test obsahuje návod s podrobnými instrukcemi, které vás testováním provedou krok po kroku. Můžete se navíc podívat na instruktážní videa ke všem nabízeným testům, která naleznete na webu www.veroval.cz či na YouTube kanálu společnosti HARTMANN – RICO.

Komentáře

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. © HARTMANN-RICO, a. s. O krok dál pro zdraví