O značce Cosmos ACTIVE

Dosáhnout při cvičení maxima a zlepšit vlastní zdraví se stává velmi důležitou součástí každodenního života moderního člověka. Malá poranění, jako jsou natažené svaly a šlachy, podvrtnuté klouby, otoky apod, mohou tyto cíle narušit.

Cosmos ACTIVE je řada značkových výrobků pro rychlé a účinné řešení typických sportovních poranění, pro prevenci potíží a pro plné využití fyzických schopností jednotlivce. Nabízí produkty používané vrcholovými sportovci a jejich fyzioterapeuty, které pomáhají ulevit od akutní bolesti, uvolnit natažené svaly, stabilizovat klouby a vazy a napomáhají relaxaci při sportu.

Mezi produkty najdete kineziologické tejpovací pásky, které jsou pružné, prodyšné, voděodolné a neomezují pohyb. Jednorázové chladivé polštářky s okamžitým účinkem jsou ideálním řešením pro okamžité ošetření podvrtnutí, natažených šlach, svalů a na otoky. K terapii chladem i teplem můžete použít opakovaně použitelné gelové polštářky. Do portfolia značky Cosmos ACTIVE patří také hřejivý krém, který je ideální pro sportovce nebo chladivý gel ke zmírnění bolesti. Pevný sportovní tejp stabilizuje, fixuje a poskytuje podporu velmi zatěžovaným částem těla během sportu, např. kotníkům, kolenům, loktům a zápěstím.