Výhodné balení MoliCare Skin čistící pěny a mycích žínek
Sleva 20%

Dárková sada MoliCare Skin varianta 3

Čistící pěna (400ml) + mycí žínky MoliCare Skin (8ks)

Čisticí pěna MoliCare Skin rychle a šetrně čistí pokožku po úniku moči nebo stolice bez použití vody a mýdla. pH 5,5, nenarušuje přirozený ochranný obal pokožky.

Mycí žínky MoliCare Skin pro rychlé a ultra jemné čištění, bez použití mýdla a vody.

Tento produkt aktuálně není skladem.

Výhody produktů

  • Účinně čistí a chrání pokožku
  • Příjemně voní a neutralizuje pachy
  • Používá se bez mýdla a vody

Čisticí pěna MoliCare Skin rychle a šetrně čistí pokožku po úniku moči nebo stolice bez použití vody a mýdla. Její složení je s pH 5,5 a nenarušuje přirozených ochranný obal pokožky, nevysušuje ji a nedráždí. Tim minimalizuje i případné nežádoucí kožní projevy, které často vznikají při inkontinenci moči a stolice. Plně nahrazuje mytí mýdlem a vodou. Navíc je její použití přímo na lůžku jednodušší pro ošetřující osobu. Dokáže účinně neutralizovat pachy a příjemně a svěže voní. Příjemně lehká pěna se snadno rozpouští na kůži a následně roztírá. 

Mycí žínky MoliCare Skin

Napuštěné mycí žínky MoliCare Skin pro rychlé a ultra jemné čištění celého těla osoby na lůžku bez použití mýdla a vody. Speciální složení vyvinuto pro zralou, citlivou nebo namáhanou pokožku. Žínky mají 5,5 pH, které je neutrální k pokožce a nenarušuje její přirozenou ochranu, obsahují zvlhčující látky panthenol a aloe vera, které pokožku dlouhodobě hydratují a zvláčňují zralou kůži.