Zápěstní digitální tlakoměr HARTMANN Veroval compact+ connect
Doprava zdarma
Novinka

HARTMANN Veroval compact connect zápěstní tlakoměr

Mějte své výsledky pod kontrolou s novým zápěstním tlakoměrem s funkcí detekování srdeční arytmie

Kompaktní tonometr s moderními funkcemi s přesnými výsledky měření. Pro každého, komu není příjemné svůj tlak měřit na paži, nebo preferuje snadnou přenosnost. Tlakoměr Veroval compact + connect na zápěstí je skvělým pomocníkem pro každého, kdo chce mít dokonalý přehled o svém zdraví.

Skladem

Vaše cena
1 199 Kč

+
-

Hlídat dostupnost zboží

Pro přihlášení k hlídání dostupnosti zboží se zaregistrujte nebo přihlašte do svého účtu.

Díky kompaktním rozměrům můžete mít tlakoměr stále s sebou – klidně na cestách nebo v práci. I přes malou velikost nabízí maximálně přesné měření – dokonce vás upozorní na případné nepravidelnosti v srdečním rytmu. Využívá pokročilou metodu třífázového měření, která zohledňuje nejnovější vědecké poznatky. Jednoduché ovládání a snadno čitelný displej vám zajistí pohodlné používání za všech okolností. Výsledky si kdykoli zobrazíte v bezplatné aplikaci Veroval medi.connect na mobilu nebo tabletu. Tento přístroj je součástí pokročilé řady tlakoměrů HARTMANN, která nabízí spolehlivé funkce.

Výhody tlakoměru Veroval compact + connect na zápěstí

 • Maximálně kompaktní tlakoměr pro domácí použití.
 • Využívá metodu automatického třífázového měření s přesnými výsledky.
 • Odhalí a přehledně vám zobrazí případné srdeční arytmie.
 • Díky jednoduchému ovládání a snadno čitelnému displeji se hodí pro každého.
 • Má paměť až pro 2 uživatele.
 • Tlakoměr pomocí Bluetooth propojíte s bezplatnou aplikací Veroval medi.connect a své výsledky si přehledně zobrazíte v chytrém telefonu nebo tabletu.

Propojení s aplikací Veroval medi.connect

K tlakoměru zdarma získáte přístup do aplikace Veroval medi.connect. O svém tlaku tak máte perfektní přehled, ať jste kdekoli. Výsledky měření sledujete v jednoduchých grafech na chytrém telefonu nebo tabletu. Své hodnoty můžete zkontrolovat, kdykoli vás napadne, nebo je odeslat e-mailem lékaři. Do aplikace si také přidáte informace o lécích, které užíváte, nebo si nastavíte upomínky pro pravidelné měření. Aplikace je dostupná pro Android i iOS a stáhnete ji zdarma na App store a Google Play

Garance kvality 

Na přesnost měření tlakoměru Veroval compact + connect na zápěstí je opravdu spolehnutí. Stojí za ním i Evropská společnost pro hypertenzi, která přístroji udělila pečeť kvality.

Detekce srdeční arytmie

Kromě samotného měření tlaku vás přístroj upozorní na případné nepravidelnosti v srdečním rytmu. Okamžitě o nich můžete informovat svého praktického lékaře a včas odhalit problém. Tato funkce vás tak může do budoucna ochránit před velkými zdravotními nepříjemnosti.

Svěřte svůj tlak spolehlivé značce s dlouhou historií

Tlakoměry Veroval dodává na trh značka HARTMANN. Na její zdravotní pomůcky se už přes 200 let spoléhají lidé ve více než 100 zemích světa. HARTMANN svým tlakoměrům věří – na tlakoměr Veroval compact + connect na zápěstí vám proto dává s 3 letou záruku.

Balení obsahuje

 • tlakoměr k měření krevního tlaku
 • 4x baterie 1,5V AAA (výdrž až 1 000 měření) 
 • pevný plastový obal na uložení přístroje pro snadnou přenositelnost
 • návod k použití se záručním listem

Parametry a specifikace

Typ: Na zápěstí 
Měřené hodnoty: 

 •    Systolický tlak 
 •    Diastolický tlak 
 •    Puls 

Paměť měření: 2 x 100 
Napájení: 4 x 1,5V AAA (součástí balení) 
Jedná se o zdravotnický prostředek. Před použitím čtěte pozorně návod k použití.