Inkontinenční pomůcky MoliCare vám zdarma přivezeme až domů

Zpět na
Magazín o zdraví a prevenci

Inkontinenční pomůcky MoliCare vám zdarma přivezeme až domů

Zůstaňte v bezpečí a nechte si zdarma přivézt předepsané inkontinenční pomůcky až domů. Zcela novou službu HarmannHOME jsme spustili v těchto těžkých časech, abyste se vyhnuli cestám do lékárny a chránili tak ještě víc vaše zdraví.
2 minuty

Které inkontinenční pomůcky lze se službou HartmannHOME objednat? 

Objednejte si jednoduše jakékoliv předepsané inkontinenční pomůcky MoliCare. Služba platí i pro inkontinenční kalhotky MoliCare Mobile pro těžký únik moči ve variantě na den (MoliCare Mobile 6 kapek) i na noc (MoliCare Mobile 8 kapek) a zalepovací kalhotky s elastickými bočními pásy MoliCare Elastic, které velmi usnadňují péči o osobu s těžkou inkontinencí.

Všechny inkontinenční pomůcky objednáte jednoduše na jedno zavolání

Všechny vaše objednávky jsme připraveni vyřídit na bezplatném telefonním čísle 800 100 150. Pro objednání dodržujte tento postup: 

  1. Připravte si svůj poukaz na inkontinenční pomůcky, se kterým běžně docházíte do lékárny. Poradíme vám, jak správně poukaz od lékaře číst.
  2. Vytočte bezplatné telefonní číslo 800 100 150.
  3. Nahlaste údaje z poukazu operátorovi.
  4. Čekejte na diskrétně zabalenou zásilku, kterou vám do pěti dnů dovezeme na naše náklady až domů.
  5. Poukázku odešlete v předplacené obálce, kterou najdete v balíku.

Dárek navíc! Balení inkontinenčních pomůcek MoliCare zdarma

Abyste měli jistotu, že máte doma dostatek inkontinenčních pomůcek MoliCare a nemuseli tak do lékárny, přivezeme vám zcela zdarma ještě jedno balení, které jste si objednali. 

S novou službou HartmannHOME budete v bezpečí a o produkty, kterým důvěřujete, nepřijdete ani v krizovém období. Záleží nám na vaší bezpečnosti, proto neváhejte volat na bezplatnou telefonní linku 800 100 150 a objednejte si všechny inkontinenční pomůcky MoliCare až domů.

Související články

Odebírat novinky na téma Inkontinence

Souhlasím, aby společnost HARTMANN - RICO a.s. zpracovávala moje a e-mailovou adresu za účelem zaslání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete zde.