O značce Kneipp®

Poznejte sílu přírody na vlastní kůži s přírodními výrobky značky Kneipp® od HARTMANN-RICO. Receptura olejů do koupele, sprchových gelů, krémů a další pečující kosmetiky je založena na 5 pilířích zdravého životního stylu Sebastiana Kneippa využívajících léčivou sílu vody a pečlivý výběr těch správných bylinek. Jeho poznatky jsme vtělili do moderní přírodní kosmetiky, která ctí hodnoty svého zakladatele, a proto opravdu pomáhá. Potěšte své tělo některým výrobkem Kneipp®, nebo darujte zdraví v jednom z tematických dárkových balíčků.

Přírodní kosmetika Kneipp má vynikající účinky na tělo i mysl, obsahuje maximální možný podíl přírodních složek. Do kosmetiky nejsou přidávány konzervanty (typu paraben), parafíny, silikon či minerální oleje. 

Značka Kneipp® je kosmetická značka vyráběna v Německu s 130letou tradicí. Řadí se mezi kosmetiku na přírodní bázi, která se vyrábí pouze z bylinek bez další chemie. Mezi její nejznámější produkty patří - kozlík, 3 bylinky na odvodnění, soli do koupele. Kromě dlouholeté tradice a německé kvality má tyto hlavní výhody:

  • NENÍ testována na zvířatech. 
  • Při její výrobě NEVZNIKAJÍ mikroplasty.  
  • NEOBSAHUJE palmový olej.

Jejím zakladatelem je Sebastian Kneipp - kněz, léčitel a jeden ze zakladatelů léčby vodou (vodoléčby). Jeho terapie známa také jako Kneippova kúra (koupel) spočívá ve střídání teplé a studené vody.