Kneipp Doplněk stravy Vyrovnaná mysl

Kneipp Doplněk stravy Vyrovnaná mysl

Psychická pohoda je součástí zdravého těla

Aby vás každý den těšil, dopřávejte pravidelnou péči nejen svému tělu, ale i psychice. Pomůže vám s tím doplněk stravy Kneipp Vyrovnaná mysl. Obsahuje esenciální aminokyselinu tryptophan, která je v organismu výchozí látkou pro tvorbu serotoninu a dále i melatoninu. Kromě toho v tobolkách najdete i výtažek z šafránu, jinanu a vitamíny skupiny B. Užívejte si pocit klidné mysli, psychické pohody a vyrovnejte se s nadměrným stresem s pomocí doplňku stravy Vyrovnaná mysl. Vaše tělo i duše vám poděkuje.

Skladem

Vaše cena
299 Kč

+
-

Hlídat dostupnost zboží

Pro přihlášení k hlídání dostupnosti zboží se zaregistrujte nebo přihlašte do svého účtu.

Výhody doplňku stravy Kneipp Vyrovnaná mysl

  • Obsažené účinné složky podporují pocit psychické pohody a působí proti duševní únavě.
  • Bylinné složení s výtažkem ze šafránu a jinanu, s aminokyselinou tryptophan a vitamíny skupiny B.
  • Šetrný a nenávykový přípravek.

Obsah balení: 20 tobolek

Návod k použití 

Dávkování: Užívejte jednu kapsli denně, zapitou dostatečným množstvím tekutiny (např. vody nebo neslazeného bylinného čaje).

Důležité upozornění 

Nepřekračujte doporučené dávkování uvedené na obalu přípravku. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, děti a mladistvé. Pokud užíváte antidepresiva a antikoagulancia, měli byste se nejprve poradit se svým lékařem nebo terapeutem. Po užití přípravku může být ovlivněna schopnost řídit dopravní prostředky. Přípravek může snižovat srážlivost krve“

Složení 

kukuřičný škrob, hydroxypropylmethylcelulóza (kapsle), L-tryptofan 80 mg, šarfán extrakt ze čnělek 30 mg, jinan dvoulaločný extrakt z listu 20 mg, protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RHP*), vitamin B2 (riboflavin) 1,4 mg (100 % RHP), vitamin B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg (100 % RHP)
* RHP = referenční hodnota příjmu

Náš tip

Podívejte se i na další doplňky stravy Kneipp a objevte, jak ještě lépe posílit své tělo a mysl.