Kneipp Sůl do koupele #Happy

Kneipp Sůl do koupele #Happy

Užijte si #bestoftheday

Kneipp sůl do koupele #Happy potěší vaše smysly svěží vůní s éterickými oleji a výtažky z květů pomerančovníku a pomela. Pochmurné myšlenky budou rázem minulostí a do vaší koupelny vstoupí radost. Dělejte víc toho, co vás činí #Happy! Koupelová sůl neobsahuje minerální oleje, parafíny, konzervační látky a silikony.

Sůl do koupele Kneipp vyniká vysokým podílem čistě přírodní soli z termální solanky. Ta se vyrábí v posledním solném dole v Evropě (Saline Luisenhall). Solanka se obohacuje z usazenin soli 250 milionů let starého pramoře (v hloubce až 460 metrů). Přírodní čistá solanka neobsahuje žádné chemické přísady a nemá negativní vliv na životní prostředí.

Tento produkt aktuálně není skladem.

Výhody soli do koupele

  • Vysoký podíl přírodní soli.
  • Osvěžující vůně.

Obsah balení: 60 g

Návod k použití

  1. Obsah sáčku nasypte do vodní lázně o teplotě 36–38°C. 
  2. Ideální doba koupele je 15–20 minut.

Důležité upozornění

  • Kosmetický výrobek.
  • Určeno pouze k zevnímu použití.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Zamezte kontaktu krystalů soli s povrchy náchylnými k poškrábání.

Složení

Sodium Chloride, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Limonene, Linalool, Parfum (Fragrance), Polysorbate 20, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Aqua (Water), Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, CI 47005, CI 16255.

Náš tip

V nabídce Kneipp solí do koupele najdete i další okouzlující vůně, které zklidní vaši mysl.