Kneipp Sůl do koupele Nejlepší kamarád

Kneipp Sůl do koupele Nejlepší kamarád

Zábavné koupání s vůní kiwi

Kneipp sůl do koupele Nejlepší kamarád v okamžiku změní nudné koupání v barevný zážitek. Stačí jen smíchat modrou a žlutou koupelovou sůl a zelená zábava může začít. Ovocnou vůni kiwi a pečující jojobový olej ocení každý malý závodník. Přírodní produkty Kneipp pro děti jsou speciálně vyvinuty pro ty nejmenší a najdete v nich spoustu lásky. Vyzkoušejte barevnou kombinaci péče a zábavy pro děti již od 3 let. V koupelové soli nenajdete žádné silikony, parafíny, konzervační látky ani minerální oleje a je tak ideální volbou pro citlivou dětskou pokožku.

Sůl do koupele Kneipp vyniká vysokým podílem čistě přírodní soli z termální solanky. Ta se vyrábí v posledním solném dole v Evropě (Saline Luisenhall). Solanka se obohacuje z usazenin soli 250 milionů let starého pramoře (v hloubce až 460 metrů). Přírodní čistá solanka neobsahuje žádné chemické přísady a nemá negativní vliv na životní prostředí.

Tento produkt aktuálně není skladem.

Výhody soli do koupele

  • Vysoký podíl přírodní soli.
  • Zábavné kouzlení při koupání.
  • Výživný jojobový olej pečuje o dětskou pokožku.

Obsah balení: 40 g

Návod k použití

  1. Obsah obou sáčků nasypte do vodní lázně o teplotě 36–38°C a zamíchejte. 
  2. Ideální doba koupele je 10–20 minut.

Důležité upozornění

  • Kosmetický výrobek.
  • Určeno pouze k zevnímu použití.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Zamezte kontaktu krystalů soli s povrchy náchylnými k poškrábání.

Složení

Sodium Chloride, Actinidia Deliciosa (Kiwi) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Parfum (Fragrance), Polysorbate 20, Glycerin, Aqua (Water), Tocopherol, CI 19140, CI 73015.

Náš tip

Úsměv na dětské tváři zaručeně vykouzlíte i s dalšími výrobky Kneipp kosmetiky pro děti.