Kneipp Sůl do koupele Nejlepší kamarádka

Kneipp Sůl do koupele Nejlepší kamarádka

Zábavné koupání s vůní medového melounu

Kneipp sůl do koupele Nejlepší kamarádka přináší do vaší koupelny nejen pořádnou porci zábavy, ale také vůni medového melounu. Přírodní slunečnicový olej vyživuje a chrání dětskou pokožku. Červená a žlutá sůl se ve vodě nerozlučně spojí, stejně jako nejlepší kamarádky a vznikne oranžová koupel. Přírodní produkty Kneipp pro děti jsou speciálně vyvinuty pro ty nejmenší a najdete v nich spoustu lásky. Vyzkoušejte úžasnou kombinaci péče a zábavy pro děti již od 3 let. Koupelová sůl neobsahuje silikony, parafíny, minerální oleje a konzervační látky.

Sůl do koupele Kneipp vyniká vysokým podílem čistě přírodní soli z termální solanky. Ta se vyrábí v posledním solném dole v Evropě (Saline Luisenhall). Solanka se obohacuje z usazenin soli 250 milionů let starého pramoře (v hloubce až 460 metrů). Přírodní čistá solanka neobsahuje žádné chemické přísady a nemá negativní vliv na životní prostředí.

Tento produkt aktuálně není skladem.

Výhody soli do koupele

  • Vysoký podíl přírodní soli.
  • Zábavné kouzlení při koupání.
  • Výživný slunečnicový olej pečuje o dětskou pokožku.

Obsah balení: 40 g

Návod k použití

  1. Obsah obou sáčků nasypte do vodní lázně o teplotě 36–38°C a zamíchejte. 
  2. Ideální doba koupele je 10–20 minut.

Důležité upozornění

  • Kosmetický výrobek.
  • Určeno pouze k zevnímu použití.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Zamezte kontaktu krystalů soli s povrchy náchylnými k poškrábání.

Složení

Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Limonene, Polysorbate 20, Glycerin, Aqua (Water), Tocopherol, CI 19140, CI 16255.

Náš tip

Koupání můžete ozvláštnit i dalšími výrobky z Kneipp kosmetiky pro děti