Zpět na
Magazín o zdraví a prevenci

MoliCare Mobile 10 kapek: Nejsavější inkontinenční kalhotky na trhu

Hledáte ty nejsavější inkontinenční kalhotky na trhu? Pak sahněte po MoliCare Mobile 10 kapek, které dokáží pojmout až 2757 ml tekutiny. Pochlubit se mohou i řadou vychytávek, které zpříjemní život pacientovi i ošetřující osobě.
1 minuta

Okamžitě mění tekutinu v gel

Absorpční kalhotky MoliCare Mobile 10 kapek okamžitě odvedou moč od pokožky do svého savého jádra, kde ji změní v gel. Díky tomu nedochází ke zpětnému prosakování a pokožka intimních partií zůstává v suchu. Povrch kalhotek má neutrální pH 5,5, které vyhovuje i citlivé pokožce. Antibakteriální úprava kalhotek s molekulami Odour Neutralizer likviduje až 99,9 % bakterií a pohlcuje nepříjemný zápach.

Zvládnou až 2757 ml bez protečení

Kalhotky MoliCare Mobile 10 kapek se vyrábí ve 3 velikostech. Velikost M pojme 2626 ml, velikost L 2613 ml a XL kalhotky si poradí dokonce s 2757 ml tekutiny. Jakou velikost koupit? Důležitý je obvod boků přes kyčle. Přečtěte si rady a tipy, jak vybrat správnou velikost inkontinenčních pomůcek.

Příjemný a prodyšný materiál

Kalhotky jsou vhodnou volbou pro osoby s těžkou formou inkontinence. Díky příjemnému materiálu bude jejich pokožka jako v bavlnce. Mají prodyšné boky z netkané textilie a lycra gumiček, díky čemuž se snižuje riziko zapaření. Materiál při pohybu nešustí, což je pro mnoho pacientů velmi důležitým požadavkem.

Snadno poznáte, kdy je čas na výměnu

Nejste si jisti, zda už je potřeba kalhotky vyměnit? Pomůže vám indikátor na spodní straně kalhotek, který se při naplnění absorpční kapacity rozpíjí. Snadno tak poznáte, kdy vyměnit a kdy ještě můžete počkat. Výměna by ale měla proběhnout nejpozději po 8 hodinách. Pružné boky lze při sundávání jednoduše roztrhnout, což výrazně usnadní péči o osobu s inkontinencí. 

Chraňte lůžko před znečištěním

Staráte se o ležícího pacienta? Lůžko při výměně inkontinenčních kalhotek ochrání inkontinenční podložky. Spodní neklouzavá vrstva drží podložku na místě a savé jádro spolu s neprodyšnou fólií brání protečení.
 

Přečtěte si více o tématu inkontinence na našem specializovaném webu HARTMANN Moliklub.

Související články

Odebírat novinky na téma Inkontinence

Souhlasím, aby společnost HARTMANN - RICO a.s. zpracovávala moje a e-mailovou adresu za účelem zaslání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete zde.