O značce MoliCare®

Objevte inkontinenční pomůcky Hartmann, které se postarají o diskrétní řešení v případě lehké inkontinence i spolehlivou pomoc v případě těžkého úniku moči. Ve spolupráci s odborníky jsme vyvinuli nejen inkontinenční vložky pro ženy a muže a špičkové inkontinenční kalhotky v několika variantách (natahovací, zalepovací a fixační), ale i profesionální kosmetiku MoliCare, která se postará o pokožku namáhanou únikem moči z hlediska čištění, ochrany a péče.

Ideální kombinace při úniku moči - absorpční pomůcky MoliCare a profesionální kosmetika MoliCare Skin.
Spolehněte se na anatomicky tvarované inkontinenční pomůcky MoliCare pro muže i ženy. Jsou diskrétní, skvěle sedí, rychle a spolehlivě pohltí moč i zápach a díky pH 5,5 udržují pokožku zdravou. Absorpční pomůcky pro inkontinenci na rozdíl od běžných hygienických výrobků absorbují několikanásobně vyšší množství tekutiny a navíc díky speciální látce Odour neutralizér účinně neutralizují zápach. Pokud si zvolíte správnou velikost pomůcky, získáte spolehlivou ochranu při všech stupních inkontinence.

V České republice má problémy s únikem moči, neboli inkontinencí, více než 1 000 000 osob, každá 5. žena nad 45 let a každý 4. muž nad 40 let věku. Následuje omezení aktivit, jako je sport, další cesty nebo návštěvy a kontakty s blízkými.

  • 62% vyhledává toalety na neznámých místech jako záchytný bod
  • 41% u sebe nosí náhradní spodní prádlo
  • 36% u sebe nosí nouzový balíček s náhradním oblečením
  • 24% si dává do spodního prádla toaletní papír

(Zdroj - MoliCare Incontinence Study: Breaking the Silence. A European Study. March 2019) 

Při úniku moči je pokožka v intimních partiích vystavena působení agresivních látek v moči a stolici. Proto vyžaduje speciální péči, aby zůstala zdravá. Speciální kosmetika MoliCare Skin je určena pro zralou a namáhanou pokožku zatíženou inkontinencí. Užijte si pocit jistoty a dělejte zase vše, co máte rádi.