Náplasti na puchýře a kuří oka

Puchýř nebo kuří oko může při chůzi pořádně potrápit, a proto jsme vyvinuli speciální náplasti na puchýře a kuří oka COSMOS, které nejen kryjí a chrání před dalšímu drážděním, ale navíc pomáhají s hojením. 

Z náplastí COSMOS můžete vybírat náplast na puchýře na prstech, na patách nebo XXL náplast na puchýře pro krytí větších problémů na chodidlech. Trápí-li vás kuří oka, sáhněte po hydrokoloidní náplasti COSMOS, která využívá tzv. vlhké hojení. Kuří oko změkčí, aby šlo lépe odstranit, a díky technologii twin-tec se 2 vrstvami hydrokoloidů navíc zmírňuje nepříjemný tlak a tření. Chystáte se na koupaliště, nebo si jen rádi na procházce smočíte nohy ve vodě? Prohlédněte si nabídku náplastí do vody

Všechny náplasti na puchýře a kuří oka COSMOS jsou průsvitné, takže nezkazí dojem z krásných letních bot, a můžete je nosit i několik dní bez nutnosti výměny.

Pečujte o své nohy po celý rok s výrobky Kneipp z řady péče o chodidla. Najdete v ní např. měsíčkovou mast na zrohovatělou kůži, koupelovou sůl pro péči o chodidla nebo luxusní máslo, které vyhlazuje zrohovatělou kůži a hydratuje.