HARTMANN o krok dál pro zdraví

Partnerstvím, profesionalitou, srdcem. Již téměř 200 let.

Srdce

Abychom posouvali péči o zdraví vpřed, děláme svou práci s vášní. Když přicházíme s novými nápady a uvádíme je v život, dáváme do toho nejen svou odbornost, ale i srdce. Proto se nám daří neustále zlepšovat efektivitu léčby, péče a prevence a zvyšovat kvalitu života milionů lidí. Jsme na naše úspěchy hrdí, ale neusínáme na vavřínech. Vždy zde totiž budou další životy, které můžeme naší neustálou prací zlepšit.

Partnerství

Abychom posouvali péči o zdraví vpřed, jsme otevření a spolupracujeme. Víme, že můžeme ovlivnit opravdovou změnu v dlouhodobém horizontu tím, že jsme otevřeni odlišným úhlům pohledu a budujeme dlouhodobá partnerství se zdravotníky, pečovateli, lékárníky, distributory i pacienty. Různé perspektivy totiž generují lepší nápady pro dobro více lidí.

Profesionalita

Abychom posouvali péči o zdraví vpřed, bereme vážně vše, co děláme. Máme odborné znalosti a jsme zkušení. Jednáme s lidmi s úctou, budujeme důvěru a vytváříme trvalé vztahy založené na upřímnosti, čestném jednání a transparentnosti. Přehodnocování daného stavu totiž může mít úspěch jen při vzájemném respektu a důvěře.

Proč nakupovat u nás

Společnost HARTMANN RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. V ČR má společnost tři výrobní závody.

HARTMANN pomáhá léčit. Partnerstvím, profesionalitou, srdcem.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. © HARTMANN-RICO, a. s. O krok dál pro zdraví