O značce Ria®

Seznamte se s výrobky dámské hygieny značky Ria, které se dokonale přizpůsobí potřebám vašeho těla a poskytnou vám diskrétní ochranu. Výrobky Ria jsou vyvíjeny s ohledem na vaše maximální bezpečí a jedinečný komfort, a to jak během menstruace, tak i mimo ni. Navíc díky širokému sortimentu máte jistotu, že si vyberete, ať jsou vaše požadavky jakékoli.

Nebylo by fajn se o menstruaci bavit normálně i s klukama? Vždyť se jich týká taky! Vydali jsme pro ně příručku MENstruace, která jim vysvětlí, jak se věci mají. Stáhni si ji na našem webu a pojď s námi bojovat proti všem předsudkům. Jsme Ria, značka tamponů a vložek, která tě nenutí se přetvařovat.

Produktové skupiny

 • Ria Ultra tenké vložky
  Ultra tenké dámské vložky Ria Ultra zajistí každé ženě pohodlí, maximální jistotu a šetrnou péči. Díky unikátnímu savému jádru, které promění tekutinu v gel, zajistí dokonalou absorpci a tekutinu nikdy nepropustí. Varianta Odour Neutraliser navíc disponuje schopností pohlcovat zápach, a zaručí tak maximální diskrétnost.
 • Ria tampóny
  Tampóny Ria jsou jistou a spolehlivou ochranou pro všechny dny menstruace. Úzká, zaoblená špička a hladký povrch umožňují snadné zavedení a odstranění tampónu. Prostřednictvím 7 drážek se tampon rovnoměrně rozšiřuje a optimálně přizpůsobuje tělu. Díky otevírání twist & open se navíc velmi rychle a snadno rozbaluje.
 • Ria vložky Classic
  Dámské vložky Ria Classic s jemným povrchem z netkaného textilu poskytují maximální jistotu při nošení. Boční drážky spolehlivě odvádí tekutinu do jádra vložky. Extra savé jádro zaručuje maximální pocit bezpečí.
 • Ria slipové vložky
  Slipové vložky Ria s jemným povrchem zajistí každodenní spolehlivou a diskrétní ochranu prádla.