Zpět na
Magazín o zdraví a prevenci

Sterillium® Protect & Care: Gelová dezinfekce, která vám bude vonět

Značka Sterillium® není v nemocničním prostředí žádným nováčkem. O ruce zdravotníků úspěšně pečuje již 56 let a těší se stále stejné oblibě.
2 min

Bohaté zkušenosti s vývojem dezinfekce Sterillium® využili specialisté ze skupiny HARTMANN při tvorbě vylepšené gelové dezinfekce Sterillium® Protect & Care, která je speciálně navržena pro použití v domácím prostředí. Jaké má výhody?

99,9 % nebo 99,99 %? Na oko minimální rozdíl, který může potrápit váš imunitní systém

Gelová dezinfekce Sterillium® vyniká účinností až 99,99 %. V porovnání s dezinfekčním gelem s nižším obsahem alkoholu tedy ničí 10krát více choroboplodných zárodků. Při množství virů a bakterií všude kolem to rozhodně není zanedbatelný rozdíl. Jaké hlavní parametry odlišují Sterillium® od konkurenčních značek?

 • 99,99% účinnost.
 • Vysoký obsah alkoholu. Na 100 gramů dezinfekce je použito 85 gramů Ethanolu.
 • Likviduje široké spektrum patogenů.
 • Koronavirus a další obalené viry ničí již za 15 vteřin.
 • Hygienická dezinfekce rukou, při které zlikvidujete neobalené viry (např. rhinovirus, rotavirus, virus obrny), zabere pouhých 30 vteřin. Za takto krátkou dobu si často ani nestihnete důkladně umýt ruce pod tekoucí vodou.
 • Obsahuje glycerin. Během používání chrání a současně pečuje o pokožku rukou.
 • Lze použít kdykoliv během dne.
 • Gelová konzistence se velmi dobře vstřebává a nelepí.
Gelová dezinfekce Sterillium Protect & Care

Inovovaná verze oblíbené gelové dezinfekce Sterillium® Gel pure

Novinka Sterillium® Protect & Care vychází z oblíbené gelové dezinfekce Sterillium® Gel Pure, kterou můžete s klidným svědomím využít pro časté čištění rukou v průběhu celého dne, aniž byste se báli o pokožku. Gelová dezinfekce Sterillium® Protect & Care navíc:

 • Obsahuje parfém. Dezinfekce vám tedy konečně bude vonět a ihned po použití si nutně nevzpomenete na nemocnici nebo jiné zdravotnické zařízení.
 • Přináší 3 velikosti balení. Kromě klasické 475ml lahvičky s pumpičkou a menšího 100ml balení můžete nově vyzkoušet také 35ml dezinfekci, která se bez problému vejde do každé kapsy. Ruce tak udržíte v čistotě za každé situace.
 • Získala nový design obalu. Velkou výhodou je také vylepšený vzhled, který vynikne i v předsíni nebo na pracovním stole.

Pořiďte si gelovou dezinfekci Sterillium® Protect & Care s příjemnou vůní a v praktickém obalu, který nezabere příliš místa. Novinku najdete v e-shopu LékárnaHARTMANN.

Chcete vylepšit obranyschopnost svého organismu? V rozsáhlém článku najdete 5 tipů, jak aktivně posilovat imunitu. Dodržováním několika zásad můžete snadno předejít nepříjemné chřipce i dalším onemocněním.

Související produkty
Související články

Odebírat novinky na téma Zdraví a prevence

Souhlasím, aby společnost HARTMANN - RICO a.s. zpracovávala moje a e-mailovou adresu za účelem zaslání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete zde.