O projektu TlakČESKA

Květen je vyhlášen světovou zdravotnickou organizací WHO jako měsíc hypertenze. V tomto měsíci bude po celém světě probíhat mnoho akcí s cílem posilování prevence a šíření informací o problematice vysokého tlaku. My, ve společnosti Hartmann jsme se rozhodli, že provedeme zmapování krevního tlaku v rámci České republiky. Měření probíhá dvojím způsobem. Ve spolupráci s týmem mladých lékařů a mediků, seskupených v organizaci Loono, provádíme terénní měření. Druhá část sběru dat probíhá online. Na těchto stránkách můžete sami pomoci projektu a přidat vlastní naměřené hodnoty. Pojďte nám pomoci tlak v Česku zmapovat! Změřte se a vložte své hodnoty do jednoduchého formuláře.

Nejste si jisti, jak zcela správně tlak měřit? Chcete více informací o tom, jestli Vaše hodnoty znamenají vysoký, normální nebo nízký tlak a jak při komplikacích postupovat? Navštivte web tlakomery.cz, kde najdete kompletní informace.

Partneři PROJEKTU

Loono logo

V Loono (čti lůno) ukazujeme, jak je prevence důležitá. Pořádáme vzdělávací workshopy a přednášky, píšeme články a natáčíme videa. O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas.

Přejít na stránky Loono

HARTMANN - RICO a.s. spojuje tým více než 1500 zaměstnanců. Společně neustále usilujeme o to, abychom svým zákazníkům mohli vždy nabídnout o něco navíc. Znáte nás jako výrobce zdravotnických pomůcek, specialistu na tlakoměry, inkontinenci a další zdravotnické pomůcky a materiál.

Přejít na stránky Hartmann
hartmann logo
Veroval® logo

Veroval® od značky HARTMANN nabízí nejširší sortiment inovativních zdravotnických pomůcek pro osobní diagnostiku na českém trhu. Svůj zdravotní stav tak můžete kdykoliv monitorovat a včas identifikovat možná zdravotní rizika.

Přejít na stránky Veroval®