Zpět na
Magazín o zdraví a prevenci

Vánoční dárky, které nejen potěší, ale i pomohou

Hitem v této kategorii je Tlakoměr Veroval s funkcí měření EKG od společnosti HARTMANN

EKG u Vás doma

Určitě to znáte, Vy, Vaše maminka nebo otec jdete k lékaři a vždy máte při měření vyšší tlak, než je pro vás obvyklé. Tento problém dokáže elegantně vyřešit domácí tlakoměr Veroval s EKG, který dokáže hlídat hodnoty krevního tlaku v klidu domova. Jde o kombinovaný plně automatický přístroj 2v1, který monitoruje krevní tlak a dokáže zaznamenat i EKG. Přístroj je plně automatický a zajišťuje velmi přesné a jednoduché měření. Mobilní funkce EKG pak zajišťuje záznam srdečního rytmu ve 30 sekundách kdykoli a kdekoli. A navíc jedna třešinka na dortu – zdravotní hodnoty z Veroval tonometru si můžete vytisknout či je sdílet e-mailem s Vaším ošetřujícím lékařem.

Všechny informace jednoduše v malíčku

Společnost HARTMANN v kategorii domácí diagnostiky již několik let úspěšně nabízí take přístroj Veroval duo control.

Chcete obdarovat své blízké přehledným, jednoduchým a spolehlivým tonometrem? Tak to jste pak na správném místě.  Veroval duo control nabízí velký displej a pohodlná velká tlačítka. Navíc nová technologie Comfort Air zajišťuje pohodlné a bezbolestné nafouknutí manžety, což býval v minulosti velký problém a obzvláště starší lidé při nafukování zažívali nepříjemné pocity. Dárek může využívat vice lidí, lze ukládat data o naměřených hodnotách do paměti pro dvě osoby. Veroval duo control je jediný tlakoměr na trhu s technologií Duo Sensor, která měří stejně přesně jako rtuťové tlakoměry.

Zvážit nebo nezvážit

Ožehavé téma váhy a toho kolik kdo váží není úplně ideální většinou otvírat. A už vůbec ne po opulentních vánočních svátcích. Ale společnost HARTMANN se nebojí jít proti proudu, a tak má pro vás zajímavý tip na vánoční dárek – a to Veroval osobní váhu. Tato inteligentní váha zváží nejen obdarovaného, ale případně všechny v rodině, lze do ní ukládat data až o 4 osobách. Neměří jen tělesnou hmotnost, ale také BMI, hmotnost kostí, podíl tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle. Inteligentní váha Veroval automaticky určí vaši ideální hmotnost a vhodný kalorický příjem, takže se vlastně stane takovým domácím dietním poradcem.

Teplota stoupá

Každý z nás ví, jak nepříjemná horečka může být. A nejvíc maminky malých dětí, které trpí spolu s těmi nejbližšími během neprospaných nocí. A co dělat v momentě, kdy malý pacient nebo i ten větší, odmítá držet v podpaží teploměr, abyste zjistili, zda už konečně teplota klesla? I pro tuto svízel má geniální řešení společnost HARTMANN – a to Veroval Infračervený dotykový teploměr. Tento skvělý pomocník změří teplotu již za jednu sekundu, a to pouhým dotekem buď na tváři, čele nebo uchu. Navíc ukládá i deset posledních měření. Takže pokud chcete potěšit praktickým dárkem, Veroval dotykový teploměr se přímo nabízí.

Nechte ho spát

Změřit teplotu malým dětem bývá často velkým soubojem vůle mezi unaveným rodičem a nespokojeným dítětem. Pokud chcete potěšit maminku malého dítěte, tak jí rozhodně dejte letos pod stromeček Thermoval baby bezdotykový teploměr pro kojence a batolata. Pohodlně a šetrně měří teplotu, aniž byste museli dítě budit. Teploměr jen namíříte na čelo svého andílka a ve 3 sekundách budete vědět, jak mu je. Navíc, protože společnost HARTMANN myslí opravdu na všechno je bez zvukového znamení. Navíc ho pak můžete použít nejen na měření dítěte, ale třeba vody v lahvičce nebo okolí – třeba jaké je teplo v dětském pokoji.

Související články

Odebírat novinky na téma Zdraví a prevence

Souhlasím, aby společnost HARTMANN - RICO a.s. zpracovávala moje a e-mailovou adresu za účelem zaslání nabídky produktů a služeb. Další informace ke zpracování, včetně možnosti odvolání souhlasu, naleznete zde.