O značce Veroval®

Zdravý životní styl má dnes vysokou prioritu pro mnoho lidí. Díky svému komplexnímu portfoliu vychází značka Veroval vstříc požadavkům zákazníků, kteří chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou. Veroval má ve své nabídce přístroje a testy určené pro domácí diagnostiku, která umožňuje pravidelně monitorovat zdravotní stav, a včas tak rozpoznat možná zdravotní rizika. 

HARTMANN, distributor řady výrobků značky Veroval, uvádí na trh moderní diagnostické přístroje, jako jsou Veroval tlakoměr s EKG, pažní a zápěstní tonometry, teploměry, inteligentní osobní váhu či domácí diagnostické testy. Zdarma dostupný software Veroval medi.connect vám umožní propojení přístrojů Veroval s domácím počítačem, spravovat či stahovat zjištěné hodnoty a sledovat jejich vývoj. S revolučními domácími diagnostickými testy Veroval během několika málo vteřin například odhalíte nedostatek železa v organizmu, onemocnění bakteriálního původu a celé spektrum dalších zdravotních komplikací.

Všechny produkty jsou klinicky ověřené. Vše ovládáte jedním tlačítkem, výsledky uvidíte na extra velkém displeji a hodnoty najdete uloženy v paměti. Jako dodavatel poskytujeme až 5 let záruku a záruční i pozáruční servis přímo v ČR.

Tipy pro Vás! Jedinečný měřič tlaku Veroval duo control kombinuje dvě metody měření, proto spolehlivě měří tlak i osobám s nepravidelným srdečním rytmem. Převratnou novinkou je pak tonometr Veroval 2v1 – plně automatický kombinovaný přístroj, který vám bude hlídat nejen krevní tlak, ale také hodnoty EKG. Vybrat si také můžete kompaktní zápěstní tlakoměr pro rychlé měření kdykoliv a kdekoliv, nebo klasický pažní tlakoměr vynikající svou přesností.