Rychlý test na zjištění hladiny cholesterolu

Veroval Cholesterol - domácí test

Rychlý a spolehlivý domácí test vyhodnotí hladinu cholesterolu ve vašem těle

Zvýšená hladina cholesterolu se nemusí projevit žádnými příznaky. Může ale vést ke vzniku aterosklerózy, zhorší se průchodnost tepen a vzniká riziko srdečního infarktu.

Sledujte proto hodnoty cholesterolu ve vašem těle. Při zvýšených hodnotách konzultujte svůj stav s lékařem, aby vám doporučil vhodný postup ke snížení hladiny cholesterolu.

Začněte s prevencí včas a otestujte se domácím testem Veroval. Výsledek se dozvíte již za 3 minuty.

Tento produkt aktuálně není skladem.

 

Rizikové faktory pro zvýšenou hladinu cholesterolu

  • Věk
  • Genetické dispozice
  • Nedostatek pohybu
  • Nezdravá strava
  • Nadváha
  • Kouření
  • Konzumace alkoholu

Jak test funguje?

Test pomocí enzymů cholesterolesterázy, cholesteroloxidázy a peroxidázy zjistí z malého vzorku krve vaši hodnotu cholesterolu. I v domácím prostředí dosáhnete přesných výsledků. Spolehlivost testu Veroval pro zjištění hodnoty cholesterolu je vyšší než 96 %.

Jednoduché použití

  1. Potřebujete pouze jednu kapku krve. Odeberte ji lancetou přiloženou k testu.
  2. Odkápněte krev na testovací kolečko, aniž byste se ho dotkli.
  3. Po 3 minutách odečtěte výsledek. Pro zjištění výsledku porovnejte barvu na kolečku s barvou v políčku s výsledkem.

Riziko pro vaše cévy: cholesterol

Cholesterol se tvoří v játrech a hraje důležitou roli při mnoha tělesných funkcích, například při tvorbě buněčných membrán. Zvýšená hladina cholesterolu
je však rizikový faktor vzniku aterosklerózy (kornatění tepen). Ta často probíhá až do pokročilého stadia nepozorovaně. Ateroskleróza věnčitých tepen zhoršuje krevní zásobení srdečního svalu a nakonec může vést až k uzávěru cév a k srdečnímu infarktu.

Normální hodnoty cholesterolu

Normální hodnoty jsou u dospělých hodnoty do 200 mg/dl (5,2 mmol/l). Pokud u vás vyšetření ukázalo hodnotu do 200 mg/dl, je vaše hladina s vysokou pravděpodobností v normálním rozsahu.

Zvýšené hodnoty cholesterolu

Za zvýšené se pokládají hodnoty vyšší než 200 mg/dl (5,2 mmol/l). Pokud u vás vyšetření ukázalo hodnotu vyšší než 200 mg/dl, máte s vysokou pravděpodobností zvýšenou hladinu. (To platí i v případě, že je obtížné rozhodnout, zda je výsledné pole 200 mg/dl nebo 225 mg/dl.) Máte-li zvýšenou hladinu cholesterolu, navštivte brzy svého lékaře, aby byla hladina cholesterolu stanovena přesněji.
 

„Test jsem si udělala v klidu doma a opravdu funguje perfektně a hlavně snadná obsluha.“

Paní Eva, Heureka.cz