Veroval Štítná žláza - domácí test

Rychlý test k prokázání snížené činnosti štítné žlázy

Nedostatečné činnosti štítné žlázy se odborně říká hypotyreóza a může způsobit značné zdravotní problémy.

Problémy se štítnou žlázou se projevují nenápadně – cítíte únavu, přepadávají vás pocity chladu, střeva hůře tráví potravu a objevují se zácpy. Často se dostaví také svalové křeče nebo začnete přibírat na váze.

Domácí test Veroval® Štítná žláza vám pomůže odhalit, zda štítná žláza nepracuje optimálně a je potřeba vyhledat specialistu. Stačí jen kapka krve a 10 minut vašeho času. Přesnost testu je vyšší než 95 %.

Vaše cena:
od 249 Kč
Vybrat variantu
Domácí test na zjištění snížené funkce štítné žlázy

Veroval Štítná žláza 1 ks

Sleva
29%
Skladem
349 Kč
249 Kč

K čemu je v organismu štítná žláza?

Funkce štítné žlázy a její příznakyŠtítná žláza je důležitý orgán ve tvaru motýlka v oblasti hrtanu. Hormony, které žláza vylučuje, tyroxin (T4) a trijodtyronin (T3) hrají zásadní roli v látkové přeměně a jsou zodpovědné za celou řadu funkcí od prenatálního vývoje mozku přes metabolismus tuků, cukrů, bílkovin nebo i kostí po stimulaci srdce. Právě na základě množství produkovaných hormonů odhalí náš domácí test nedostatečnou činnost vaší štítné žlázy.

 

Příznaky snížení činnosti štítné žlázy

 • Únava až letargie
 • Pocity chladu
 • Zácpa
 • Svalové křeče
 • Přibírání na váze

Jak test funguje?

Test je založen na přítomnosti hormonu tyreotropinu (TSH) v krvi, který stimuluje štítnou žlázu k produkci hormonu T3 a T4 ovlivňujících metabolizmus. Při poklesu koncentrace T3 a T4 dochází k růstu koncentrace TSH. Rychlým testem štítné žlázy lze stanovit, zda je koncentrace TSH zvýšená, což indikuje sníženou činnost štítné žlázy, a tedy zdravotní problém.

Výhody rychlého domácího testu Veroval Štítná žláza

Komponenty v testu

 • Nádobka s ředícím roztokem
 • Tampón napuštěný alkoholem
 • Dvě automatické lancety (jedna náhradní)
 • Skleněná kapilára
 • Testovací kazeta
 • Pipeta
 • Náplast
 • Návod pro použití

Jednoduché použití

 1. Potřebujete 1 kapku krve.
 2. Odeberte ji lancetou přiloženou k testu.
 3. Smíchejte krev s ředicím roztokem a důkladně roztok promíchejte.
 4. Odkápněte směs na testovací kazetu.
 5. Po 10 minutách odečtěte výsledek.
 6. Pokud test poukazuje na nedostatečnou činnost štítné žlázy, navštivte specialistu, který vám předepíše vhodnou medikaci.

Díky správné léčbě lze sníženou činnost zpravidla napravit a vést zcela normální život. Přesvědčte se, zda je vaše štítná žláza v pořádku ještě dnes, a využijte i další domácí diagnostiku, kterou vám přinášejí testy Veroval.

Důležité informace

Ačkoliv jediná zvýšená hodnota ještě nic neznamená, berte výsledek vážně. Z těchto důvodů by konečnou diagnózu měl vždy stanovit lékař. Pro včasné rozpoznání snížené činnosti štítné žlázy doporučujeme, abyste měli rychlý test štítné žlázy v zásobě, aby mohly být hodnoty pravidelně kontrolovány.

Jaké další kroky by měly být?

 1. Pozitivní výsledek: Navštivte lékaře.
 2. Negativní výsledek: Pokud symptomy či problémy přetrvávají, navštivte lékaře.
 3. Neplatný výsledek: Pro získání správného výsledku proveďte nový test a postupujte přesně podle návodu.

Tento produkt zatím nebyl hodnocen.

Související články

Časté užívání antibiotik škodí a oslabuje imunitu

Spotřeba antibiotik každoročně roste a podle odhadů až 50 % pacientů užívá antibiotika zbytečně.

Vánoční dárky, které nejen potěší, ale i pomohou

Blíží se vánoční čas a vy si opět lámete hlavu s dárky pro své nejbližší? Co spojit funkční a užitečné s trendovým designem a převratným výkonem? Ježíškovi stačí napovědět kouzelná slova – domácí...

6 překvapivých příznaků srdečních chorob (a co s nimi)

Vysoký krevní tlak, stres a diabetes jsou všeobecně známými příznaky hrozícího kardiovaskulární onemocnění. Kromě nich ale existují i další výstražná znamení, o kterých mnozí z nás nemají tušení....

9 nepatrných náznaků srdečních obtíží

Máte podezření, že vaše srdce není úplně v pořádku? Zjistěte, zda se u vás projevuje některý z těchto symptomů, a v případě potřeby je konzultujte se svým lékařem.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. © HARTMANN-RICO, a. s. O krok dál pro zdraví