Zápěstní digitální tlakoměr Veroval
Sleva 15%
Doprava zdarma
5letá záruka

Zápěstní tlakoměr Veroval

Digitální tlakoměr na zápěstí s jednoduchým ovládáním, který rozpozná nepravidelný srdeční rytmus.

Zápěstní tlakoměr Veroval® je plně automatický tlakoměr pro snadné a rychlé měření systolického (SYS) a diastolického tlaku (DIA) na zápěstí, který vám pomůže odhalit i případnou srdeční arytmii – nepravidelný srdeční tep. Ukládá zvlášť měření pro 2 osoby, data pak můžete dál analyzovat nebo sdílet s lékařem pomocí bezplatné aplikace Veroval medi.connect. O správné poloze zápěstí pro měření krevního tlaku vás vizuálně informuje ikona OK vedle displeje. Součástí balení je také pevná krabička, kam kompaktní tlakoměr uložíte a můžete jej tak mít stále při ruce. Spolehněte se na Zápěstní tlakoměr Veroval® s nadstandardní 5letou zárukou

Skladem

Vaše cena
1 379 Kč
1 172 Kč

+
-

Hlídat dostupnost zboží

Pro přihlášení k hlídání dostupnosti zboží se zaregistrujte nebo přihlašte do svého účtu.

Výhody Zápěstního tlakoměru Veroval® 

  • Plně automatický tlakoměr, se kterým můžete začít měřit ihned po vybalení. 
  • Snadno se ovládá pomocí velkých tlačítek, výsledek rychle odečtete díky extra velkému LCD displeji s přehlednými ikonami a barevným indikátorem hodnot tlaku. 
  • Vždy víte, zda měříte ve správné poloze. Umístěte zápěstí s tlakoměrem do výšky srdce – jakmile je poloha vašeho zápěstí v pořádku, zobrazí se „OK“ a můžete začít měřit. 
  • Tlakoměr ukládá zvlášť výsledky měření pro 2 osoby, paměť pojme 100 měření pro každého z nich. 
  • Propojte svůj tlakoměr s aplikací Veroval medi.connect a veďte si statistiky nebo měření sdílejte s lékařem. 

Stačí vybalit a můžete ihned měřit 

Zápěstní tlakoměr Veroval® je nesmírně uživatelsky přívětivý. Nemusíte nic složitě nastavovat – okamžitě po rozbalení je připravený k měření. 

Stačí nasadit univerzální manžetu, která se naplní automaticky tak, aby bylo měření přesné a zároveň pohodlné. Zkontrolujte ikonu správné polohy při měření a zmáčkněte modré tlačítko. Hotovo? Tlakoměr teď během chvilky zjistí přesné hodnoty systolického (SYS) i diastolického (DIA) krevního tlaku, tepové frekvence a upozorní i na případný nepravidelný srdeční rytmus, tzv. arytmii. 

Spolehlivé měření pro 2 osoby 

Zápěstní tlakoměr Veroval® mohou nezávisle používat 2 různí uživatelé. Kapacita paměti pojme až 100 výsledků měření pro každého z vás. Navíc vám automaticky počítá průměr naměřených hodnot za posledních 7 dní (z ranních a večerních měření), což doporučují pro vyhodnocování hodnot krevního tlaku i lékaři. 

Vyhodnocení měření tlaku podle barev 

Při vyhodnocení měření vám pomůže barevný indikátor, který najdete na levé straně přístroje a který zobrazuje jednotlivé zóny naměřeného tlaku – např. nebezpečnou hypertenzi I., II., III. stupně. 

Garance kvality 

Na přesnost měření zápěstního tlakoměru Veroval® se můžete spolehnout, což potvrdila i Evropská společnost pro hypertenzi, když udělila tomuto tlakoměru pečeť kvality.

Pečeť kvality European Society of Hypertension Blood Pressure

Ukládejte a sdílejte výsledky měření v aplikaci Veroval® medi.connect 

K tlakoměru Veroval® získáte zdarma také aplikaci Veroval® medi.connect, kam si můžete naměřené hodnoty lehce uložit, zobrazit si je v grafech, vytisknout, nebo je můžete sdílet se svým lékařem. USB kabel pro připojení k PC je součástí balení. Aplikaci si stáhnete zdarma na www.veroval.info/cs-cz/mediconnect

Svěřte svůj tlak spolehlivé značce s dlouhou historií 

Tlakoměry Veroval® dodává na trh značka HARTMANN, na jejíž zdravotní pomůcky se již přes 200 let spoléhají lidé ve více než 100 zemích světa. Značka HARTMANN svým tlakoměrům věří, a proto vám na zápěstní tlakoměr Veroval® dává nadstandardní 5letou záruku

Balení obsahuje

  • tlakoměr s univerzální manžetou (pro obvod zápěstí 12,5 – 21 cm) 
  • 2× baterie 1,5V AAA (vydrží až 1000 měření) 
  • USB kabel pro přenos dat do PC 
  • praktickou krabičku z pevného plastu na uložení 
  • návod k použití se záručním listem 

Parametry a specifikace

Typ: 
Na zápěstí 

Velikost manžety: 
Pro obvod zápěstí 12,5 – 21 cm 
 
Měřené hodnoty: 
Systolický tlak 
Diastolický tlak 
Puls 
 
Paměť měření: 
2 x 100 

Napájení: 
2 x 1,5V AAA (součástí balení, vydrží až 1000 měření) 

Jedná se o zdravotnický prostředek. Před použitím čtěte pozorně návod k použití.

„Ihned je k použití než klasický“

Pan Aleš, Heureka.cz