Souhlas se zpracováním osobních údajů

Uvedením osobních údajů prostřednictvím a dle návodu uveřejněném na www.lekarnahartmann.cz dávám společnosti HARTMANN - RICO a.s., IČO: 44947429, se sídlem Veverská Bítýška, Masarykovo náměstí 77, PSČ: 66471, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, odd. B, vl. 644 (dále také „společnost“), jako správci údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zák. č. 101/2000 Sb.“), souhlas k shromažďování, uchovávání a zpracování mých osobních údajů, a to je jména, příjmení a emailové adresy a kontaktní telefon které jsem společnosti poskytl a které společnost zpracovává v souladu s právními předpisy České republiky, a to na dobu 10-ti let od poskytnutí souhlasu. Poskytnuté osobní údaje budou společností zpracovány za účelem registrace na www.lekarnahrtmann.cz, informování o novinkách a nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách společnosti.

Beru na vědomí, že mám práva dle § 11 až § 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas mohu bezplatně kdykoliv na adrese společnosti odvolat, že mám právo na přístup k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd. V případě pochybností o dodržování povinností plynoucích pro společnost ze zák. č. 101/2000 Sb. se mohu na tuto společnost obrátit s žádostí o sjednání nápravy, případně s podnětem mohu kontaktovat i přímo Úřad pro ochranu osobních údajů, IČO: 70837627, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. © HARTMANN-RICO, a. s. O krok dál pro zdraví